03-9053777

 
הכנס פרטים
ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם:

 
דף הבית >> מאמרים >> יתרונות המעבר לבית אבות או דיור מוגן
.
המגורים בבית אבות עונים על צורך חברתי חשוב מאוד שקיים אצל כל אחד מאיתנו והוא ההרגשה של להיות חיוני .
בקרב אנשים בגילאי הזהב תוכלו למצוא קשישים רבים אשר עשו את צעד המעבר לבית אבות, ורובם ככולם יעידו כי מדובר בשינוי חשוב ומבורך בחייהם. הצורך בסיוע והירידה בתפקוד העצמאי בגילאי הזהב גורמים לכך שקשישים רבים בוחרים לעבור לבית אבות ולא מצטערים על כך.
בית אבות הינו פיתרון דיור לבני גיל הזהב אשר נהפך לנפוץ יותר במיום ליום בעולם בכלל ובישראל בפרט. כיום, בית אבות נחשב לאופציה רצויה מאוד בקרב קשישים, ולא בכדי. מגוון הסוגים של בתי אבות הוא רחב .יש בית אבות המותאם לקשישים סיעודיים, בית אבות לקשישים הזקוקים לעזרה חלקית בתחומי החיים השונים ויש בית אבות לכאלה אשר הינם עצמאיים, בריאים, ומתפקדים בכוחות עצמם והמגורים בהם הינם בדירות פרטיות ,מרווחות ויפות השומרות על עצמאותם של הגרים בבית האבות והמעניקות להם בטחון ,חיי חברה ושקט נפשי.
בבית אבות ישנה קהילה גדולה ומגובשת של בני גיל הזהב שהבינו שקיים צורך במעבר למקום מגורים חדש. וכי בית האבות יענה על צרכיהם (צרכים שמגיעים עם הגיל) בצורה טובה יותר מאשר בבית הפרטי בו התגוררו עד כה והנותן לכל קשיש הזדמנות לרכוש חברים חדשים לחיים .

בבית אבות ניתן להיעזר בשירותים חיוניים, כגון מעזרה בניקיון הבית ושירותי כביסה ועד לחדר אוכל אשר מאפשר לשמור על תזונה נכונה (דבר חשוב מאוד, במיוחד בגילאים מבוגרים יותר). בנוסף,בית אבות דואג לכל הקשור לתשלומים הכרוכים בתחזוקת הבית ע"י  תשלום מרוכז שהדיירים משלמים אחת לחודש. התשלום המרוכז לבית האבות מכיל את חשבונות המים, החשמל ושכר הדירה, ומונע מהדיירים את הטרחה   בהתעסקות בחשבונות שוטפים.
בנוסף, בבית האבות ישנם מרכזי העשרה וחוגים אשר מסייעים לקשישים להעביר את זמנם הפנוי מבלי לצאת מתחומי בית האבות.
כפי שידוע , בתקופת הפנסיה פתאום מתפנה זמן רב ולכן בית האבות מסייע לקשישים להעביר אותו בצורה מהנה ומאתגרת. הפעילויות היום-יומיות אשר מתקיימות בבית אבות על בסיס קבוע גורמות לקשישים להתחבר זה עם זה ותורמות לשיפור מצב הרוח בצורה משמעותית. בנוסף,לעתים בית האבות מציע לדייריו את האופציה של יציאה לטיולים מאורגנים וסיורים אשר מותאמים לגילם של הקשישים ולמצבם הרפואי.
אם אתם לא בטוחים וחוששים מהמעבר, בואו לביקור בבית האבות  נוף המושבה כך תוכלו לראות ממקור ראשון מהו בית אבות ולהפיג מעט את החששות.

 
 
נוף המושבה | מרכז מגורים איכותי למבוגרים טל’: 03-9053777
 חזור למעלה    מפת אתר     צור קשר
עיצוב אתרים - עיצוב אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים